20 ΑΠΡΙΛΗ 2023

Τα ψηφοδέλτια του ΚΚΕ(μ-λ)

Με ψηφοδέλτια σε όλες τις εκλογικές περιφέρειες της χώρας συμμετέχει το ΚΚΕ(μ-λ) στις εκλογές της 21ης Μάη.

Οι 179 υποψήφιοι είναι νεολαίοι, εργαζόμενοι, αγρότες, επαγγελματίες, συνταξιούχοι με ενεργό συμμετοχή στην πρώτη γραμμή των αγώνων του λαού και της νεολαίας όλα τα προηγούμενα χρόνια.

Ανήκουν στους αγωνιστές που έδωσαν από την πρώτη στιγμή τη μάχη ενάντια στην εγκληματική διαχείριση της πανδημίας και στάθηκαν απέναντι στις δυνάμεις καταστολής υπερασπιζόμενοι το δικαίωμα των μαζών να διαδηλώνουν.

Που πάλεψαν στα σωματεία τους, στους φοιτητικούς συλλόγους, στις γειτονιές, για να διαλύσουν τις εκλογικές αυταπάτες και να καλέσουν τον λαό σε μαζικές κινητοποιήσεις, στην αναμέτρηση με το σύστημα που του κλέβει τη ζωή.

Που διαδήλωσαν ενάντια στη μετατροπή της χώρας μας σε ορμητήριο των αμερικανοΝΑΤΟϊκών φονιάδων, ενάντια στον πόλεμο στην Ουκρανία, ενάντια στη ρώσικη εισβολή και την εμπλοκή της Δύσης.

Που κόντρα στις λογικές της παραίτησης και της ήττας, ύψωσαν ανάστημα ενάντια στο αντεργατικό τερατούργημα του Χατζηδάκη, ενάντια στους νόμους της Κεραμέως, ενάντια στην αξιολόγηση των εκπαιδευτικών και των δημοσίων υπαλλήλων.

Που βρέθηκαν μαζί με εκατοντάδες χιλιάδες λαού και νεολαίας στο ξέσπασμα της οργής για το έγκλημα στα Τέμπη και αγωνίστηκαν για να μείνει ο κόσμος στον δρόμο και να διεκδικήσει το δίκιο του.

Το ΚΚΕ(μ-λ) απευθύνεται στον ελληνικό λαό και ζητά την ψήφο του στις 21 Μάη για να δυναμώσει η φωνή της αντίστασης, για να γίνει συνείδηση των μαζών ότι για να ζήσουμε πρέπει ν’ αγωνιστούμε!

 

ΑΤΤΙΚΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α΄ ΑΘΗΝΩΝ

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Ιωάννη
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη
  3. ΒΑΡΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωσήφ
  4. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
  5. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Γεωργίου
  6. ΖΑΡΓΙΑΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του Γεωργίου
  7. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  8. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
  9. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αθανασίου
  10. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
  11. ΧΑΡΙΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β1  ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Θεοφίλου
  2. ΒΑΡΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
  3. ΓΕΜΙΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βασιλείου
  4. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Δημητρίου
  5. ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου
  6. ΜΠΕΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Ιωάννη
  7. ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΣΟΦΙΑ του Αντωνίου
  8. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Χρήστου-Χριστόφορου
  9. ΣΤΑΪΚΟΥ ΑΝΤΙΟΠΗ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β2 ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

  1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του Δημητρίου
  2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Χρήστου
  3. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Δημητρίου
  4. ΚΙΖΙΡΙΔΗ ΩΡΑΙΟΖΗΛΗ του Αναστασίου
  5. ΜΑΛΑΤΑΝΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Κωνσταντίνου
  6. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ
  7. ΝΕΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  8. ΤΖΗΚΑ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
  9. ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη
  10. ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β3 ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ

  1. ΓΚΡΟΥΗ ΕΛΕΝΗ του Πέτρου
  2. ΕΦΕΝΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου
  3. ΚΑΤΣΕΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Νικολάου
  4. ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΝΕΦΕΛΗ του Ιωάννη
  5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  6. ΛΙΟΣΑΤΟΥ ΖΩΗ του Ευαγγέλου
  7. ΜΠΑΦΟΥΝΗΣ ΒΥΡΩΝ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη
  8. ΜΠΕΛΕΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΧΡΥΣΑΦΩ του Γεωργίου
  9. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  10. ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Προδρόμου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α΄ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

  1. ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου
  2. ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Ιωσήφ
  3. ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β΄ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

  1. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
  2. ΣΟΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ του Γεωργίου
  3. ΤΣΟΠΕΛΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑ Α’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

  1. ΒΑΡΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Βασιλείου
  2. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χρήστου
  3. ΤΣΙΚΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑ Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Δημητρίου
  2. ΓΑΓΓΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σταύρου
  3. ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου 
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του Αναστασίου
  5. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη
  6. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ-ΘΡΑΚΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΡΑΜΑΣ

  1. ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΒΡΟΥ

  1. ΜΑΛΛΙΑΔΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του Ευσταθίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

  1. ΒΡΑΧΝΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Μιχαήλ
  2. ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΞΑΝΘΗΣ

  1. ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ευσταθίου
  2. ΜΑΡΚΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Μιττάκου
  3. ΝΟΥΡΗ ΟΓΛΟΥ ΝΤΑΜΛΑ του Γιουξελ
  4. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αποστόλου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΟΔΟΠΗΣ

  1. ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου
  2. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΕΡΧΑΝ του Αλή

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  1. ΑΓΚΟΥΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΛΙΟΣ του Αθανασίου
  2. ΓΑΛΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
  3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΑ του Αναστασίου
  4. ΓΚΕΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του Παναγιώτη
  5. ΚΑΜΑΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία
  6. ΜΑΚΡΗ ΠΑΓΩΝΑ του Γεωργίου
  7. ΜΑΝΤΑΣΑΣΒΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σούλικο
  8. ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  9. ΣΑΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Λεωνίδα
  10. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Φωκίωνα
  11. ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Εμμανουήλ
  12. ΤΣΙΦΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου
  13. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεολόγου
  14. ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β΄ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

  1. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΑ του Γεωργίου
  2. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
  3. ΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  4. ΞΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αποστόλου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

  1. ΜΩΡΑΪΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

  1. ΒΑΡΝΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Στυλιανού

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΛΗΣ

  1. ΒΟΝΤΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Δημητρίου
  2. ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ταξιάρχη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ

  1. ΜΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ

  1. ΖΑΧΑΡΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Ζαχαρία
  2. ΜΠΑΪΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Νικολάου
  3. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

  1. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χαραλάμπους

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

  1. ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

  1. ΒΑΡΝΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Θεοδώρου
  2. ΘΕΡΑΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
  3. ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΛΩΡΙΝΗΣ

  1. ΒΑΡΝΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Στυλιανού

ΗΠΕΙΡΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΤΗΣ

  1. ΚΡΑΨΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  2. ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου
  3. ΤΣΩΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του Χρήστου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Θωμά
  2. ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Παναγιώτη
  3. ΝΕΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  1. ΚΑΝΔΡΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Σωτηρίου
  2. ΜΙΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Δημητρίου
  3. ΜΠΟΥΤΣΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παύλου
  4. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  5. ΣΤΡΑΤΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Δημητρίου
  6. ΤΣΙΛΙΚΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΡΕΒΕΖΗΣ

  1. ΜΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη

ΘΕΣΣΑΛΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ

  1. ΔΡΑΓΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΑ του Στεφάνου
  2. ΚΑΠΝΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ευαγγέλου
  3. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Θωμά
  4. ΣΑΓΞΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Γεωργίου
  5. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΡΙΣΗΣ

  1. ΖΥΓΟΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αστερίου
  2. ΚΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Πέτρου
  3. ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βασιλείου
  4. ΜΑΝΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Χρήστου
  5. ΧΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  1. ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γερασίμου
  2. ΒΛΑΧΟΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παντελή
  3. ΚΟΥΤΣΙΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του Στυλιανού

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

  1. ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του Ιωάννη
  2. ΖΟΛΩΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΕΛΙΖΑ) του Γεωργίου
  3. ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου
  4. ΣΑΠΟΥΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη
  5. ΤΟΥΦΕΞΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

ΙΟΝΙΑ ΝΗΣΙΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

  1. ΡΟΥΚΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

  1. ΚΟΤΡΩΝΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

  1. ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Βασιλείου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

  1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

  1. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
  2. ΚΑΤΣΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
  3. ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Βασιλείου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΧΑΪΑΣ

  1. ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Αποστόλου
  2. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Λεωνίδα
  3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Γεωργίου
  4. ΨΥΧΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΛΕΙΑΣ

  1. ΑΝΔΡΙΚΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Γεωργίου
  2. ΖΟΥΛΟΥΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Χαράλαμπου
  3. ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του Παντελή

ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

  1. ΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του Κωνσταντίνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

  1. ΤΣΙΛΙΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

  1. ΖΗΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

  1. ΒΕΡΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου
  2. ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΩΚΙΔΑΣ

  1. ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Φωτίου

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

  1. ΤΣΑΧΕΙΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Μιχαήλ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

  1. ΚΑΤΡΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

  1. ΚΑΜΑΡΕΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του Λουδοβίκου
  2. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

  1. ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Παναγιώτη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του Ευσταθίου
  2. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου

ΒΟΡΕΙΟ ΑΙΓΑΙΟ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΣΒΟΥ

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του Δημητρίου
  2. ΘΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΜΟΥ

  1. ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου
  2. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΜΥΡΤΩ του Μιχαήλ
  3. ΧΟΥΒΑΡΔΑ ΙΩΑΝΝΑ του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΙΟΥ

  1. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνα

ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

  1. ΜΠΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Βασιλείου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

  1. ΜΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του Αλεξάνδρου

ΚΡΗΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

  1. ΓΚΟΛΕΜΗ ΙΩΑΝΝΑ του Γεωργίου
  2. ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου
  3. ΛΥΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Γεωργίου
  4. ΜΠΑΜΠΑΛΕΤΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ) του Γεωργίου
  5. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

  1. ΔΕΛΟΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ευστρατίου
  2. ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Επαμεινώνδα

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

  1. ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ
  2. ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κωνσταντίνου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

  1. ΑΡΧΟΛΕΩΝ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΚΟΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Νικολάου
  3. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Εμμανουήλ
  4. ΠΕΡΑΚΗ ΜΥΡΤΩ του Θεοδώρου
  5. ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου
  6. ΧΑΡΤΖΟΥΛΑΚΗΣ-ΘΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

 

 

20/4/2023

Το Γραφείο Τύπου του ΚΚΕ(μ-λ)

 

 

Εκλογικό τετρασέλιδο

Εκλογική προκήρυξη

Εκλογική προκήρυξη για τη νεολαία

Προεκλογικά σποτ

Ψηφοδέλτια

Αναζήτηση
Social Media

Βουλευτικές Εκλογές 2023
Αντίσταση - Οργάνωση

 
Κατηγορίες
Βιβλιοπωλείο-Καφέ

Γραβιάς 10-12 - Εξάρχεια
Τηλ. 210-3303348
E-mail: ett.books@yahoo.com
Site: ektostonteixon.gr